Dodatne informacije
| Teža | 0.242 kg |
|---|---|
| Razdalja | 80×50 cm |
| Vzgoja | polje – rastlinjak |
| Pridelek | 76 dni |
| Teža | 200-250g |
| Pakiranje | 4 kos |
| Dozorevanje paradiznika | zgodnji |
| Vrsta paradižnika | debeloplodni |
Paradižnik Bellandine F1 (koničasti, srednje zgodnji)
2.29€
Jajčevec Barbarella F1 (okrogel, zelo roden)
2.29€4.99€
20.62€ /kg
Paradižnik Degheio F1 je zgodnji hibrid tipa Marmande z velikimi mesnatimi plodovi, pločato rebraste oblike. Tvori močno in odporno rastlino, s kratkimi internodiji. Degheio F1 je zgodnja sorta, primerna za konzerviranje. Plod tehta od 200 do 240 g.
Pakiranje: 4 kos
Za zdrave plodove priporočamo uporabo kalcijevega gnojila za paradižnik.
Na zalogi
| Teža | 0.242 kg |
|---|---|
| Razdalja | 80×50 cm |
| Vzgoja | polje – rastlinjak |
| Pridelek | 76 dni |
| Teža | 200-250g |
| Pakiranje | 4 kos |
| Dozorevanje paradiznika | zgodnji |
| Vrsta paradižnika | debeloplodni |