Dodatne informacije
| Teža | 0.242 kg |
|---|---|
| Razdalja | 50×80 cm |
| Vzgoja | polje – rastlinjak |
| Pridelek | 65 dni |
| Teža | 200-300g |
| Dozorevanje paradiznika | srednje zgodnji |
| Vrsta paradižnika | nizka sorta |
| Pakiranje | kultipak – 4 kos |
TOMSK F1 je robusten, determinanten (nizki) paradižnik z dobrim listnim pokrovom, ki ščiti plodove pred sončnimi ožigi, v tipu Big Beef. Rastlina je kompaktne rasti, kar omogoča lažje obvladovanje posevka in enakomerno dozorevanje. Plodovi so sijoče rdeče barve, brez zelenega vratu, z dobro čvrstostjo in privlačnim videzom. Sorta izkazuje stabilen pridelek v različnih klimatskih razmerah in je primerna za pridelavo brez opore ali z minimalno oporo. Zaradi nizke rasti primeren za visoke grede in korita. Pakiranje 4 kos.
Trenutno ni na zalogi
Te sadike trenutno ni na zalogi. Če želite prejeti obvestilo po e-pošti, ko bo sadika na voljo, se prijavite na obveščanje.
| Teža | 0.242 kg |
|---|---|
| Razdalja | 50×80 cm |
| Vzgoja | polje – rastlinjak |
| Pridelek | 65 dni |
| Teža | 200-300g |
| Dozorevanje paradiznika | srednje zgodnji |
| Vrsta paradižnika | nizka sorta |
| Pakiranje | kultipak – 4 kos |
Te sadike trenutno ni na zalogi. Če želite prejeti obvestilo po e-pošti, ko bo sadika na voljo, se prijavite na obveščanje.