Dodatne informacije
| Teža | 0.198 kg |
|---|---|
| Razdalja | 50 cm |
| Vzgoja | polje – rastlinjak |
| Pridelek | 76 dni |
| Teža | 200-250g |
| Pakiranje | lonček 10 cm, 1 kos |
| Dozorevanje paradiznika | zgodnji |
| Vrsta paradižnika | debeloplodni |
Čili - A Mazzetti (kajenski poper)
2.50€
Paradižnik Saint Pierre (srednje zgodnji, grozdasti)
4.99€2.59€
13.08€ /kg
Paradižnik Degheio F1 je zgodnji hibrid tipa Marmande z velikimi mesnatimi plodovi, pločato rebraste oblike. Je bujna in visoka sorta, z obilnim pridelkom. Tvori močno in odporno rastlino, s kratkimi internodiji. Degheio F1 je zgodnja sorta, primerna za konzerviranje. Plod tehta od 200 do 240 g. Pakiranje lonček P10 (1 kos)
Na zalogi
| Teža | 0.198 kg |
|---|---|
| Razdalja | 50 cm |
| Vzgoja | polje – rastlinjak |
| Pridelek | 76 dni |
| Teža | 200-250g |
| Pakiranje | lonček 10 cm, 1 kos |
| Dozorevanje paradiznika | zgodnji |
| Vrsta paradižnika | debeloplodni |