Bučka Musade de Provence je muškatna, ploščato-okrogla buča. V zrelosti je plod sivo oranžne barve, barva mesa je intenzivno oranžna, ki ima močan okus v težo od 4 do 8 kg. Primerna je za skladiščenje. Pakiranje: lonček 10 cm, 1 kos.
Bučke Atlantic Giant (velikanka)
2.59€13.08€ /kg
Bučke Tarmino F1 (zelo zgodnje)
Cenovni razpon: od 2.29€ do 4.49€11.45€–14.97€ /kg
Buča Musquee d’Hiver de Provence (muškatna buča)
2.79€
14.09€ /kg
Muškatna buča Musquee d’Hiver de Provence je iskana v kulinariki. Primerna za skladiščenje tekom cele zime. Plodovi so v povprečju teže 5 kg., lahko pa dosegajo na kakovostnih dobro prehranjenih in namakanih tleh težo do 10 kg.
Na zalogi
Dodatne informacije
| Teža | 0.198 kg |
|---|---|
| Razdalja | 50 cm |
| Vzgoja | polje – rastlinjak |
| Barva bučk | oranžna, temno zelena |
| Pridelek | 90 dni |
| Teža | 6-8kg |
| Pakiranje | lonček P10 |
| Vrsta bučk | muškatna, rebraste |








