Dodatne informacije
| Teža | 0.198 kg |
|---|---|
| Razdalja | 50 cm |
| Vzgoja | polje – rastlinjak |
| Barva bučk | oranžna |
| Pridelek | 180 dni |
| Teža | 200-500kg |
| Pakiranje | lonček P10 |
| Vrsta bučk | rebraste, velikanka |
Jajčevec Clara F1 (beli jajčevci, srednje zgodnji)
2.29€
Buča Musquee d’Hiver de Provence (muškatna buča)
2.79€2.59€
13.08€ /kg
Buča velikanka Atlantic Giant je velika buča, oranžne barve, ki ima rebrasto lupino in oranžno meso. Sadika buče velikanke raste od maja do polne zrelosti v oktobru. Največja buča te sorte je dosegla težo kar 500 kg, kar je rekord iz leta 1996.
Na zalogi
| Teža | 0.198 kg |
|---|---|
| Razdalja | 50 cm |
| Vzgoja | polje – rastlinjak |
| Barva bučk | oranžna |
| Pridelek | 180 dni |
| Teža | 200-500kg |
| Pakiranje | lonček P10 |
| Vrsta bučk | rebraste, velikanka |