Češnjev paradižnik Prezioso je nova sorta češnjevcev pri nas. Prezioso je srednje-zgodnja (75 dni), zelo kompaktna sorta paradižnika, ki rodi majhne, okrogle plodove v grozdih,sladkega okusa in intenzivno rdeče barve. Na grozdu zraste 14 – 18 plodov. (teža cca. 20 g).
Paradižnik Saint Pierre (srednje zgodnji, grozdasti)
4.99€20.62€ /kg
Paradižnik Novosadski jabučar (domača sorta, srednje zgodnji)
Cenovni razpon: od 2.59€ do 4.99€12.95€–20.62€ /kg
Paradižnik Prezioso F1 (srednje zgodnji češnjevec)
- Prodajni hit – najbolj prodajan češnjev paradižnik
- Srednje-zgodnje dozorevanje (75 dni)
- Majhni, okrogli plodovi, v grozdih, sladkega okusa, intenzivno rdeče barve.
- Pakiranje: lonček P10
Trenutno ni na zalogi
Te sadike trenutno ni na zalogi. Če želite prejeti obvestilo po e-pošti, ko bo sadika na voljo, se prijavite na obveščanje.
Za vzgojo paradižnika priporočamo:
Dodatne informacije
| Teža | 0.198 kg |
|---|---|
| Razdalja | 80×50 cm |
| Vzgoja | polje – rastlinjak |
| Pridelek | 75 dni |
| Teža | 20-25g |
| Pakiranje | lonček P10 |
| Dozorevanje paradiznika | srednje zgodnji |
| Vrsta paradižnika | češnjevci |
Te sadike trenutno ni na zalogi. Če želite prejeti obvestilo po e-pošti, ko bo sadika na voljo, se prijavite na obveščanje.








