Dodatne informacije
| Teža | 0.242 kg |
|---|---|
| Razdalja | 50 cm |
| Vzgoja | polje – rastlinjak |
| Pridelek | 75 dni |
| Teža | 250-350g |
| Pakiranje | 4 kos |
| Dozorevanje paradiznika | srednje zgodnji |
| Vrsta paradižnika | debeloplodni |
Paradižnik Degheio F1, P10 (zgodnji, mesnati, tip: Marmande)
2.59€
Paradižnik Novosadski jabučar (domača sorta, srednje zgodnji)
Cenovni razpon: od 2.59€ do 4.99€4.99€
20.62€ /kg
Paradižnik Saint Pierre je srednje zgodnja sorta grozdastega (grapolo) paradižnika. Ker je visok in bujen, mora rasti ob opori. Plodovi so ploščato okrogli, mesnati, bleščeče rdeče barve. Pakiranje kultipak – 4/1.
Na zalogi
| Teža | 0.242 kg |
|---|---|
| Razdalja | 50 cm |
| Vzgoja | polje – rastlinjak |
| Pridelek | 75 dni |
| Teža | 250-350g |
| Pakiranje | 4 kos |
| Dozorevanje paradiznika | srednje zgodnji |
| Vrsta paradižnika | debeloplodni |